LAVAZZA Espresso Point Dek Espresso 50 ks
Kapsle Lavazza Espresso Point Dek Decaffeinato Espresso s bezkofeinovou směsí Arabiky a Robusty.




Díky vodní lázni při vysokém tlaku jsou zelená zrna zbavena kofeinu, následné sušení a pražení zajišťuje příjemné aroma a plnou chuť dokonalé kávy.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Espresso Point |
---|---|
EAN: | 8000070106031 |
Typ: | bezkofeinová káva, kapsle |
? Složení: | 100% Arabika |
Značka: | Lavazza |
Stupeň pražení: | střední |
Doporučené použití: | espreso |
Acidita: | nízká |
Chuť: | čokoládová |
Příprava: | Automatický kávovar |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
V roce 1895 si Luigi Lavazza v Turíně otevřel koloniál a začal pražit vlastní kávu. V roce 1915 se Lavazza stala jedním z nejvýznamnějších importérů a pražíren kávy v Itálii. Udělali totiž revoluci v materiálech při balení a začali používat pergamen, který zachoval veškeré aroma a vůni čerstvé kávy.
Ve 30. letech pořídili dodávku a díky ní mohli rozvážet čerstvou kávu svým zákazníkům.
V roce 1971 představila Lavazza jako první vakuově balenou kávu do hliníkových fólií, čímž se jí podařilo být zase o něco výjimečnější než ostatní firmy.
Nyní řídí společnost Lavazza již 4. generace rodiny Lavazza a v roce 2015 oslavila neuvěřitelných 120 let své existence. Každý rok Lavazza nakoupí okolo 2,3 miliónů pytlů zelených zrn kávy asi z 25 zemí.